Ahoj, chtěl bych vás poprosit o vyplnění kraťoučkého dotazníku. Jedná se o výrobu a prodej personalizovaných obalů na kufry. Moc by jste mi s tím pomohli se dále zlepšovat.  https://forms.gle/vsaFV9JMsH7cwrFh9 Díky moc   .

Vyplnění dotazníku - obaly na kufry

Založil ve fóru Co se nevešlo

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o vyplnění kraťoučkého dotazníku. Jedná se o výrobu a prodej personalizovaných obalů na kufry. Moc by jste mi s tím pomohli se dále zlepšovat. 

https://forms.gle/vsaFV9JMsH7cwrFh9

Díky moc 

0

Obaly na kufry by měli zakázat.

Kufraři obaly na kufry bytostně nesnáší.

2 Citovat

A můžu se zeptat proč? 

0 Citovat

Já bych hlavně zakázal všechny tyhle dotazníky. Přidaná hodnota naprosto nulová, tohle vytvořit muselo zabrat maximálně 5 minut. 

3 Citovat

TomAJerry napsal(a):

A můžu se zeptat proč? 

Protože se do kufru taky musí dostat.

0 Citovat

TomAJerry napsal(a):

A můžu se zeptat proč? 

Je to velice jednoduché - zejména všelijaké igelitové obaly obtočené kolem kufru jim celkem dost komplikujou chycení kufru. 

1 Citovat

Obal by měl otvory na chycení. Aspon ten jeden hlavní.

0 Citovat

floodland napsal(a):

Já bych hlavně zakázal všechny tyhle dotazníky. Přidaná hodnota naprosto nulová, tohle vytvořit muselo zabrat maximálně 5 minut. 




Proč myslíš, že to má přidanou hodnotu nula? Jak jinak by jsi to dělal a zjistil co zákazník chce a preferuje? 

0 Citovat

Chybí základní informace, proč někdo vlastně chce obal na kufr. Dále z toho nezjistíš, kdo je cílová skupina, jsou to holky, ženy nebo naopak manažeři? A kolik jim je let, jak často cestují a kam.....prostě nic. 

1 Citovat

Předpokládám, že vyplňovat dotazník není nutné.  Kdo nechce, tak jede dal.  

 

UPD. No tak docela souhlasím, dotazník zcela nemá logiku. Už u první otázky a mé odpovědi NE by se měl otazník okamžitě zavřít a nenabizet další otázky 😁

2 Citovat

floodland napsal(a):

Chybí základní informace, proč někdo vlastně chce obal na kufr. Dále z toho nezjistíš, kdo je cílová skupina, jsou to holky, ženy nebo naopak manažeři? A kolik jim je let, jak často cestují a kam.....prostě nic. 



Aha takže je lepší dát nějaké informace na úvod s vysvětlením proč vlastně chci vyrábět obaly. Cílova skupina může byt kdokoliv kdo rád cestuje.

0 Citovat

romancient napsal(a):

Předpokládám, že vyplňovat dotazník není nutné.  Kdo nechce, tak jede dal.  

 

UPD. No tak docela souhlasím, dotazník zcela nemá logiku. Už u první otázky a mé odpovědi NE by se měl otazník okamžitě zavřít a nenabizet další otázky 😁




Jak to myslíš že není nutné ? No pokud nechces tak nemusíš :D.
To je fakt že u první otazky pokud dam ne tak by to mělo skončit. 
Díky :) 

0 Citovat

To jsem odpověděl ostatním, že to není nutné o můžou jít dále, nikdo nenutí..

Jsem to tak vyplnil (jen 1 otázku) dal už vše zbytečně, o obaly na kufr zájem fakt nemám,  přijde mi to jako úplně zbytečná věc. 

4 Citovat

Mě to přijde taky jako naprostá zbytečnost, ale pro někoho může být benefitem, že si svůj kufr hned najde. 

2 Citovat

Parkrat jsem o porizeni obalu premyslela, presne hlavne kvuli te identifikovatelnosti a proste jako zenska i kvuli designu.

Dotaznik jsem vyplnit chtela, ale jako zbytek - pokud to s vyrobou myslis vazne, zkus to vymyslet trochu lepe. Jako celkove uvazovat, ze lidi nepouzivaji, ale mozna by pouzivali, kdyby se jim fakt libil, vyber vice moznosti u toho designu je podle me nutnosti. Taky by to znat skutecnou cilovou skupinu, takze byt jsou to otravne otazky (muz/zena, vek, pocet cest rocne, pomer cest s odbavenym zavazadlem atd.), pokud chces pomoci vysledku zjistit, jestli se do toho pustit nebo ne, jsou nutnosti.

1 Citovat

Obal shanim, dotazník jsem vyplnila a souhlasím s výše - odpovědi na otázky asi nesplní účel. Tady souhlas s lucii.cr.

Zakazat obaly na kufry mi připadá stejně srandovní jako zakázat odbavené kufry :-) Možná nejlepší by bylo cestovat jen s noťasem a kartou :-) 

Osobne mi vadí možnost poškození povrchu zavazadla, nemluvě o ušpinění. Posledně bágl vypadal, jakoby za mnou došel pěšky. Jednou mne v Ruzyni poslali s batohem ke zvláštní přepážce - prý skrz uši, pásky, poutka. Kdyby se mi to stalo v cizině - nepochopim.

Samo, chápu personál - uši musí být dostupné k snadné manipulaci.

Za sebe by mi stačil jednoduchý návlek z otěruvzdorného materiálu. Dole čouhají kolečka, nahoře ucho a fertig:-)

2 Citovat

lucii.cr napsal(a):

Parkrat jsem o porizeni obalu premyslela, presne hlavne kvuli te identifikovatelnosti a proste jako zenska i kvuli designu.

Dotaznik jsem vyplnit chtela, ale jako zbytek - pokud to s vyrobou myslis vazne, zkus to vymyslet trochu lepe. Jako celkove uvazovat, ze lidi nepouzivaji, ale mozna by pouzivali, kdyby se jim fakt libil, vyber vice moznosti u toho designu je podle me nutnosti. Taky by to znat skutecnou cilovou skupinu, takze byt jsou to otravne otazky (muz/zena, vek, pocet cest rocne, pomer cest s odbavenym zavazadlem atd.), pokud chces pomoci vysledku zjistit, jestli se do toho pustit nebo ne, jsou nutnosti.



Ahoj Lucie diky za feedback, chtěl jsem ten dotazník udělat co nejměné časově náročný aby se vůbec něco vyplnilo. Určitě není problem to více specifikovat pak se ale bojím že to nebude chtít nikdo číst. 


0 Citovat

Piratice napsal(a):

Obal shanim, dotazník jsem vyplnila a souhlasím s výše - odpovědi na otázky asi nesplní účel. Tady souhlas s lucii.cr.

Zakazat obaly na kufry mi připadá stejně srandovní jako zakázat odbavené kufry :-) Možná nejlepší by bylo cestovat jen s noťasem a kartou :-) 

Osobne mi vadí možnost poškození povrchu zavazadla, nemluvě o ušpinění. Posledně bágl vypadal, jakoby za mnou došel pěšky. Jednou mne v Ruzyni poslali s batohem ke zvláštní přepážce - prý skrz uši, pásky, poutka. Kdyby se mi to stalo v cizině - nepochopim.

Samo, chápu personál - uši musí být dostupné k snadné manipulaci.

Za sebe by mi stačil jednoduchý návlek z otěruvzdorného materiálu. Dole čouhají kolečka, nahoře ucho a fertig:-)



Určitě bych se rad zaměřil na ochranu kufru, na odlišitelnost vuči ostatním, rad bych vydával různé kolekce, a jako třešničku na dortu mám jedno eso v rukávu.  Mej se fajn

2 Citovat

Je to lepší? https://forms.gle/Jsde2YmvYdFcyyGv6

Problem je že na Facebooku to nikdo nevyplní.
Mám zkusit třeba hrát o ceny koho vylosuju ?

0 Citovat

FB je už "černé uhlí" :-) tak jako třebáá...."čaje o páté" :-)

1 Citovat

Dej to na LinkedIn. Tam by to mohlo fungovat.

1 Citovat

Jsem muž a obal na kufry mám, pokud jedu s kufrem. 

Důvod? Lepší identifikace, ochrana zavazadla před poškozením. samootevřením, zvědavcema (kdo cestoval na východ ví) a znečištěním. V podstatě mi na designu nezáleží a koupil jsem za pár kaček hodně výrazné na AliE. pro celou rodinu stejný a naše kufry vidíme už na dálku.

2 Citovat

Diky moc za rady. :) Zkusím dal postovat a uvidíme co z toho bude.

0 Citovat

Tak asi poslední a podle mě nejlepší verze.

https://form.jotform.com/242072936907361

0 Citovat

A jak takový pers. kufr přesně vypadá? Na obrázku vidím kufr a nevidím tam obal. Wtf, odprezentujte to lépe. :-) 

0